معرفی زشت‌ترین خودروهای 2010

جان مک‌الدری صاحب اتولاین دیلی گفت: شاید فروش کم این خودرو به دلیل قیافه زشتش بوده است و من کسی را نمی‌شناسم که این خودرو را دوست داشته باشد.

خودرو «Acura ZDX» تنها خودروی زشت سال نبوده است، بلکه خودرو «Honda Accord Crosstour»، خودرو «Scion xB» و خودرو «Nissan Cube» نیز برنده مسابقات زیبایی نشده‌اند و در لیست زشت‌ترین خودروهای سال 2010 قرار گرفته‌اند.


برای انتخاب زشت‌ترین خودرو سال از مشاوره و نظر کارشناسان خودرو از جمله جک فیشر مهندس ارشد خودور برای «گزارش‌گیری فروش»، تونی اسنیدر مدیر توسعه محصول در «NADAGuides» و جان مک‌الدری از «Autoline Daily» استفاده شده است.


کارشناسان با انجام مصاحبه با خریداران خودرو گزارش‌های مختلفی را تهیه کردند و مشتریان می‌گویند که تنها به دلیل امن بودن خودروهای فورد و جنرال موتور را خریداری می‌کنند و سازندگان این شرکت‌ها به زیبایی خودرو اهمیتی نمی‌دهند.

فیشر کارشناس خودرو گفت: نمی‌توان گفت که خودرو ایمن و امن همیشه خسته‌کننده و کسل‌کننده است، بلکه شرکت هیوندا توانسته هم ایمنی و هم زیبایی را در خودروهای سونتا و المانترا حفظ کند و این خودروها برای خانواده‌ها بسیار خوب و مناسب هستند.
/ 0 نظر / 44 بازدید